KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16417248

nr 1641 7248

Lena Cronqvist

(1938-2025), Sverige

Etsning, Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numrerad 12/25, Självporträtt. Bildmått: 17x15 cm, yttermått inklusive ram: 35x32 cm

Utrop:

2.400 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 9 september 2024
kl 20:49:30

5/9 23:06:08 1      2.000 kr
9/9 20:44:30 2      Vinnande bud

Lena Cronqvist

Läs mer om Lena Cronqvist